MEGA MEDİPOL HASTANESİNDE NELER OLUYOR ?


Açıklama: SAĞLIK BAKANI KONYALI FAHRETTİN KOCA'NIN SAHİBİ OLDUĞU MEGA MEDİPOL HASTANESİNDE HASTA REFAKATÇİLERİNE VERİLEN YEMEĞİN PARASI ALINMADAN HASTALAR TABURCU EDİLMİYOR İDDİASI HASTANE CEVRELERİNCE KONUŞULUYOR.
Kategori: SİYASET & GÜNDEM
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2020
Geçerli Tarih: 04 Haziran 2020, 00:54
Site: ARTIK HİÇ BİR HABER SIR OLARAK KALMAYACAK
URL: http://www.gezenkus.com/haber_detay.asp?haberID=5719


BAĞCILAR MEGA MEDİPOL HASTANESİ BAŞHEKİMİ PROF.DR. ORHAN GAZİ YİĞİTBAŞI'NA SORUYORUZ.GAZİ BEY HASTANENİZDE AMELİYAT OLAN BİR HASTANIN BAŞINDA BULUNAN SADECE BİR REFAKATÇİYE ÜCRETSİZ YEMEK VERİLDİĞİ İKİNCİ REFAKATÇI KİŞİYE İSE VERİLEN YEMEĞİN 8 LİRA ÜCRETLENDİRİLEREK VE BU REFAKATÇI KİŞİ 8 LİRALIK YEMEK ÜCRETİNİ ÖDEMEZSE  HASTANENİZDEN ÇIKIŞININ YAPILMAYIP TABURCU OLAMADIĞI DİĞER BİR İFADE İLE HASTANIN HASTANEDE SADECE 8 LİRALIK YEMEK PARASI YÜZÜNDEN REHİN BIRAKILDIĞI DOĞRUMU GAZİ BEY ?
BU KONUNUN ÜZERİNE GİDİP YEMEK PARASI DAYATMASI AYIBINA SON VERMEYECEKMİSİNİZ HOCAM ? ZATEN HASTA YAKINI BİNLERCE LİRA AMELİYAT PARASI ÖDÜYOR KURUMUNUZA. BİRDE ÜSTÜNE ÜSTLÜK 8 LİRA YEMEK PARASI VERMEZSENİZ HASTANIZIN ÇIKIŞINI YAPAMAYIZ İFADESİ HASTA YAKININA BİR TEHDİT DEĞİLMİ SİZCEDE ? KOSKOCA KURUM 8 LİRALIK YEMEK PARASINA KADAR DÜŞTÜMÜ ALLAH AŞKINA ? YAPMAYIN BU HASTALARA YAPILAN PSKOLOJİK ZULÜMDÜR. HASTANE PERSONELİNİZİN A.B İSİMLİ REFAKATÇIDAN 8 LİRA YEMEK ÜCRETİ TALEP ETMESİ VE HASTANIZIN ÇIKIŞINI YAPAMAYIZ YEMEK PARASINI ÖDEMEZSENİZ DİYE SÖZ KULLANMASI ÜZERİNE A.B İSİMLİ HASTA YAKINI YEMEK YEMEKTEN VAZGEÇMİŞTİR. BU ÇOK AYIP VE ÇİRKİN BİR DURUMDUR. TÜRKİYENİN SAYILI HASTANELERİNDEN BİRİ OLDUKLARINI İFADE EDEN BİR HASTANE İÇİN BU UYGULAMA KURUMUNUZ ADINA UTANÇ VERİCİ BİR KONU DEĞİLMİ ? PERSONELİNİZİN BUR TÜR BİR CÜMLE   KULLANDIĞI SABİTTİR.BİZLERDE www.gezenkus.com AİLESİ OLARAK BU ÇİRKİN KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.
ÖZEL HABER : SEMA YEŞİL