MISS TURKEY NAZLICAN ELESTEKİN'İN ON PARMAĞINDA ON MARİFET!


Açıklama: NAZLICAN ELEŞTEKİN TÜRKİYE'Yİ LONDRA'DAKİ THE TOP MODEL WORLDWIDE 2013" ULUSLARASI TOP MODEL YARIŞMASI " NDA TEMSİL EDECEK.
Kategori: MAGAZİN
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2013
Geçerli Tarih: 14 Temmuz 2020, 18:46
Site: ARTIK HİÇ BİR HABER SIR OLARAK KALMAYACAK
URL: http://www.gezenkus.com/haber_detay.asp?haberID=3786


Geçtiğimiz yıl ABD’nin Los Angeles şehrinde UNESCO "The Queen of the Universe " "Kâinat Güzellik Kraliçesi Yarışması’nda " Türkiye'yi temsil etmek üzere “Miss Turkey” olarak tanıdığımız Eleştekin, yarışmaya Amerika'ya vize alamaması nedeniyle katılamamıştı. Rotasını Paris'e çeviren Eleştekin, bu olaydan yaklaşık 2 ay kadar sonra Paris'de kayıtlı olduğu modellik ajansı aracılığı ile “THE TOPMODEL WORLDWIDE 2013" ULUSLARASI TOP MODEL YARIŞMASI "nın resmi Miss Turkey’i seçildi.

Fashion TV ve MTV sponsorluğunda 14 Nisan tarihinde Londra'da düzenlenecek olan bu büyük organizasyona dünyanın birçok ülkesinden modeller katılıyor. Türkiye’yi bu defa da Londra'da temsil edecek olan Eleştekin "Bu bir kelebek etkisi, hayatımın kelebek etkisini yaşıyorum. Hayatın sizi ne sürprizlere hazırladığını bilmeden yaşamak çok güzel. Bir kapı kapanıyor ve sonra tüm kilidi açacak anahtarların sizde olduğunu fark ediyorsunuz. Miss Turkey unvanı dünyanın hiçbir yerinde peşimi bırakmıyor "dedi.

Ülkesini Avrupa'da temsil etmenin büyük bir gurur olduğunu belirten Eleştekin, Los Angeles'daki yarışmanın yeni Miss Turkey'ine de sonsuz basarılar dilediğini ifade eden Eleştekin, "Ülkemin ABD’de en iyi şekilde temsil edileceğini inanıyorum." diyor.

Nazlican Eleştekin, Top Model Worldwide Yarışması adına yoğun bir tempoda çalışmalarını şuanda bulunduğu Paris'den sürdürüyor.

Londra'daki büyük heyecan öncesi Türkiye'yi ziyarete geleceğini söyleyen başarılı oyuncu-model; şimdilerde ise hem Paris'de oyunculuk eğitimi alıyor hem de Fransızca eğitimini sürdürüyor. Yetenekli güzel Eleştekin, şu günlerde Avrupa'daki Türklerden ve Türkiye'den büyük destek aldığınıbelirtiyor.

Paris'te dünyaca ünlü iki oyunculuk okuluna giden Eleştekin, aynı zamanda Amerika'da birçok Hollywood starının oyuncu koçluğunu üstlenen Charles Weinstein'den özel oyunculuk dersleri alıyor.

Nazlıcan Eleştekin'i azminden ötürü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

HABER : VEHİBE DURMAZ