ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
AKİT TV HABER SUNUCUSU SERKAN AKSARI ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUYOR.

AKİT TV HABER SUNUCUSU SERKAN AKSARI ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUYOR.

Editör HATİCE ZÜMER

ASLEN EL-AZİZLİ OLAN AKİT TV NİN BAŞARILI HABER MODERATÖRÜ SERKAN AKSARI TÜM KESİMLERİN TAKDİRİNİ KAZANMIŞ DURUMDA HER SABAH HABERLERİNDE AKEPElisi CHPlisi SAADETlisi HDPlisi MHPlisi TÜM İZLEYİCİLERİN KANALA ATTIĞI MESAJLARI CEP TELEFONUNDAN HARFİYEN OKUYAN SERKAN AKSARI TÜM KESİMLERİN TAKDİRİNİ KAZANMIŞ DURUMDA.

Daha önce aynı kurumda Gece Ajansı moderatörlüğü yapan tecrübeli isim Serkan Aksarı, bundan böyle ‘‘Serkan Aksarı ile Gün Başlıyor’’ programını sunacak. İlk yayın ise 11 Mart 2019 Pazartesi günü başladı. Gazetecilik mesleğine 2000 yılında El-aziz'de başlayan tecrübeli haberci, Yıllarca İBB Medya A.Ş’de çalıştı, son bir buçuk yıldır Akit Tv haber merkezi kadrosuna katılan Aksarı, burada da birçok ödüle layık görüldü. Başarılı haberci, yaptığı özel haberlerle de gündeme damga vururken aynı zamanda farklı platformlarda moderatörlük yapıyor.diğer yandan albüm çalışmalarınıda sürdüren Serkan Aksarı'nin 4 albümü bulunuyor. bunlar sırasıyla ...GÜL OLMASAYDI... MEDİNEYE GİDEN KERVAN...CANI DİLDEN AŞIK OLDUM...ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ...daha evvel 9 ncu Dünya Basın Mensupları Derneği tarafından kendisine verilen Ödülü şehit eren bülbüle ithafen aldığını belirten serkan aksarı şehitlerimizi duyunca içim yanıyor dedi.
‘Serkan Aksarı ile Gün Başlıyor’ programı her sabah saat 07:00’de başlayıp 10:20’de sona erecek. Gündem haberlerinin olacağı programda yurt içi ve yurt dışı uzman konuklarda canlı skype bağlantıları gerçekleşecek ve en önemlisi izleyicilerin attığı mesajları okumasıda çok güzel bir uygulamadır aslında akit tv bir nevi halkın aynası konumundadır alanda çalışan muhabirlerde yayına bağlanarak serkan aksarı'ya destek veriyorlar.kısacası serkan aksarı'nın tiryakisi olmayan izleyici yoktur izleyicileri üslubü ve ciddiyeti ve kalender duruşu ile her kesimi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.kendisine kızanların bile mesajını okuyor bu kadar hoşgürülü bir insan olan serkan aksarı'yı tebrik ediyoruz.serkan aksarı'nın sloganı ise şöyle '''Siz de doğruya doğru, eğriye eğri diyorsanız. Güne bizimle başlayın. Güçlünün, kuvvetlinin değil, haklının sözünün geçtiği tek program budur''' bizlerde www.gezenkus.com ailesi olarak el - azizli kardeşimiz serkan aksarıya desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.
ÖZEL HABER : ALİ BAŞAK
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET & GÜNDEM

YAZAR SEMA MARAŞ'LIDAN AKP YE ÇAĞRI HÜKÜMET VE FEMİNİST KADIN DERNEKLERİ.

YAZAR SEMA MARAŞ'LIDAN AKP YE ÇAĞRI HÜKÜMET VE FEMİNİST KADIN DERNEKLERİ. Feminist kadın dernekleri bu günlerde hiç durmadan çalışıyorlar. Belli ki Avrupa Birliği parayı bol basmış. Bu dern...

PROF.DR. ERDEMİR'E İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ÜZERİNDEN ŞANTAJ.

PROF.DR. ERDEMİR'E İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ÜZERİNDEN ŞANTAJ. Türk aile yapısına büyük zarar veren İstanbul Sözleşmesi’yle ortaya çıkan mağduriyetlere değinen Naki Erdemir başın...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi