ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL'Ü GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL'Ü GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

Editör HATİCE ZÜMER

TÜRKİYE'DE YAKLAŞIK 4000 E YAKIN GARDİYAN MAAŞLARININ DÜŞÜKLÜĞÜNDEN DERT YANIYOR SORUNLARINI DİNLEDİĞİMİZ SİLİVRİ VE METRİS'TE GÖREV YAPAN GARDİYANLAR 3000 LİRA MAAŞLA GEÇİNEMİYORUZ İFADELERİNİ KULLANDILAR.

SIKINTILARINI DİNLEDİĞİMİZ GARDİYAN'LARA BİR SÖZ SÖYLEDİK BİN AH İŞİTTİK ZOR ŞARTLAR ALTINDA GÖREV YAPAN GARDİYAN'LAR BEKAR OLANLARI 3.000  EVLİ OLANLAR İSE EN YÜKSEK 3.800 LİRA MAAŞ ALIYORLARMIŞ.YIPRANMA PAYLARININDA OLMADIĞINI BELİRTEN GARDİYANLAR BİZLERDE EMNİYET HİZMET SINIFINA GEÇMEK İSTİYORUZ DEDİLER.BURADAN ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL'E SESLENİYORUZ TEK İSTEĞİMİZ MAAŞLARIMIZIN İYİLEŞTİRİLMESİDİR SÖZLERİNİ KULLANDILAR.NEDEMEK POLİS 6.500 LİRA MAAŞ ALACAK GARDİYANLAR İSE POLİS'İN ALDIĞININ YARISINI BİLE ALAMAYACAK HATTA BİZLER POLİSTEN DAHA ÇOK ÇALIŞIYORUZ.
11.000 KAPASİTELİ SİLİVRİ CEZAEVİNDE HAPÇISI.HIRSIZI.CİNAYET ZANLISI.HERTÜRLÜ ADMLARLA BAŞETMEYE ÇALIŞIYORUZ TOPLAMDA 2.000 ÇALIŞAN VAR. ŞUANDA CEZAEVİ SINIRLARI İÇERİSİNDE 500 LOJMAN VAR KİMİ ARKADAŞLARIMIZ GÜNGÖREN'DEN HATTA SARIYER'DEN BİLE GELENLER VAR. ÇOK ZOR ŞARTLAR ALTINDA GELİYORUZ BURALARA  LOJMAN SORUN'UMUZUNDA İVEDİLİKLE GİDERİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ DEDİLER.AYRICA CEZAEVİ MÜDÜRLERİDE MAAŞLARININ DÜŞÜKLÜĞÜNDEN DERT YANDILAR VE SİYASİLERE ARTIK CEK CAK SİYASETİNİ BIRAKIP BİZLERİN MAAŞLARINI İYİLEŞTİRSİNLER BAKIN ÖNÜMÜZDE 27 MART 2018 YEREL SEÇİMLERİ VAR AKEPE BİZLERİNDE OYUNU ALMAK İSTİYORSA ONA GÖRE İYİ DÜŞÜNSÜN DEDİLER. ADALET BAKANINA SORUYORUZ ŞİMDİ BU YAPTIĞINIZ ÇİFTE STANDART DEĞİLMİ ? ABDULHAMİT BEY DİYE SERZENİŞTE BULUNAN.GARDİYAN'LAR DÖRT GÖZLE SECİMLERİ BEKLİYORUZ SÖZLERİNİ KULLANDILAR. BİZLERDE www.gezenkus.com  AİLESİ OLARAK YÜZBİNLERCE MAHKUMUN SIKINTILARI İLE UĞRAŞAN GARDİYAN'LARIN YANINDA OLDUĞUMUZU DEKLARE EDERİZ.
ÖZEL HABER : ALİ BAŞAK 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET & GÜNDEM

İMAMOĞLU İSTANBUL'U SİLDİ SÜPÜRDÜ AKEPE KOMA'DA

İMAMOĞLU İSTANBUL'U SİLDİ SÜPÜRDÜ AKEPE KOMA'DA 23 HAZİRAN 2019 YEREL SEÇİMLERİNİN GALİBİ OLAN EKREM İMAMOĞLU AKEPE'Yİ ADETA TALAŞ ETTİ. AKEPE TARİHİNDE HİÇ YE...

YAZAR SEMA MARAŞ'LIDAN AKP YE ÇAĞRI HÜKÜMET VE FEMİNİST KADIN DERNEKLERİ.

YAZAR SEMA MARAŞ'LIDAN AKP YE ÇAĞRI HÜKÜMET VE FEMİNİST KADIN DERNEKLERİ. Feminist kadın dernekleri bu günlerde hiç durmadan çalışıyorlar. Belli ki Avrupa Birliği parayı bol basmış. Bu dern...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi