ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
TERÖRİST AMERİKA KÜRT DEVLETİ KURMAKTA KARARLI.

TERÖRİST AMERİKA KÜRT DEVLETİ KURMAKTA KARARLI.

Editör HATİCE ZÜMER

Milli Gazete yazarı Mehmed Şevket Eygi, "ABD Kürt devleti kurmakta kararlı. Neoconlar ve holigan Evangelistler, Anadolu'yu tekrar Hıristiyan ülkesi yapmak istiyor." diye yazdı.

"Önümüzdeki aylarda, yıllarda dünya ve tarih çapında büyük kopmalar ve kırılmalar olabilir." diye yazan Mehmed Şevket Eygi, "Üçüncü dünya savaşı patlarsa her şey tepe taklak, allak bullak olacaktır" ifadelerine yer verdi.

Mehmed Şevket Eygi'nin bugünkü "Köprülerin Altından Çok Sular Akacak" başlıklı yazısından ilgili bölüm

Köprülerin Altından Çok Sular Akacak

Önümüzdeki aylarda, yıllarda dünya ve tarih çapında büyük kopmalar ve kırılmalar olabilir. Üçüncü dünya savaşı patlarsa her şey tepe taklak, allak bullak olacaktır. 2023’te Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümü kutlamaları konusunda acele edilmemelidir. O tarihe kadar köprülerin altından çok sular akacaktır. Muhtemel (ihtimal dairesinde olan) büyük kopuklukları, kırılmaları düşünmek, hesaba almak gerekir. 
***
 
ABD Kürt devleti kurmakta kararlı. Neoconlar ve holigan Evangelistler, Anadolu’yu tekrar Hıristiyan ülkesi yapmak istiyor. Medyamızda, Evangelistlerin aşırı İslam ve Müslüman düşmanlığı konusunu çok ciddî ve objektif şekilde işleyen analizler yayınlanmaması bizim büyük eksikliğimiz. Üçüncü dünya savaşı Kürt meselesi, Kürdistan yüzünden çıkabilir.
 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DÜNYA

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ.

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ. O ilk kez gördüğümüz Bilge Mücahit; Moro?da Selamet Haşimi?den, Fas?ta, oğluna ?Necmettin? adını koyan Saadeddin Os...

ASRIN CANİSİ YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE CEHENNEME ODUN OLDU.

ASRIN CANİSİ YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE CEHENNEME ODUN OLDU. ASRIN CANİSİ OLARAKTA BİLİNEN YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE GEBERDİ DARISI BAŞTA NETANYAHU KATİLİ OLMAK ÜZERE DİĞ...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi