ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TERÖRİST AMERİKA KÜRT DEVLETİ KURMAKTA KARARLI.

TERÖRİST AMERİKA KÜRT DEVLETİ KURMAKTA KARARLI.

Editör HATİCE ZÜMER

Milli Gazete yazarı Mehmed Şevket Eygi, "ABD Kürt devleti kurmakta kararlı. Neoconlar ve holigan Evangelistler, Anadolu'yu tekrar Hıristiyan ülkesi yapmak istiyor." diye yazdı.

"Önümüzdeki aylarda, yıllarda dünya ve tarih çapında büyük kopmalar ve kırılmalar olabilir." diye yazan Mehmed Şevket Eygi, "Üçüncü dünya savaşı patlarsa her şey tepe taklak, allak bullak olacaktır" ifadelerine yer verdi.

Mehmed Şevket Eygi'nin bugünkü "Köprülerin Altından Çok Sular Akacak" başlıklı yazısından ilgili bölüm

Köprülerin Altından Çok Sular Akacak

Önümüzdeki aylarda, yıllarda dünya ve tarih çapında büyük kopmalar ve kırılmalar olabilir. Üçüncü dünya savaşı patlarsa her şey tepe taklak, allak bullak olacaktır. 2023’te Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümü kutlamaları konusunda acele edilmemelidir. O tarihe kadar köprülerin altından çok sular akacaktır. Muhtemel (ihtimal dairesinde olan) büyük kopuklukları, kırılmaları düşünmek, hesaba almak gerekir. 
***
 
ABD Kürt devleti kurmakta kararlı. Neoconlar ve holigan Evangelistler, Anadolu’yu tekrar Hıristiyan ülkesi yapmak istiyor. Medyamızda, Evangelistlerin aşırı İslam ve Müslüman düşmanlığı konusunu çok ciddî ve objektif şekilde işleyen analizler yayınlanmaması bizim büyük eksikliğimiz. Üçüncü dünya savaşı Kürt meselesi, Kürdistan yüzünden çıkabilir.
 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DÜNYA

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZ YILLAR ÖNCE BİZLERİ UYARMIŞTI.

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZ YILLAR ÖNCE BİZLERİ UYARMIŞTI. 300'ler meclisi kararları alır ve 33'ler meclisi onaylar. 132ler meclisi tasdik eder nihai kararı başkanlık...

TERÖRİST İSRAİL ENGELLİYE BİLE İŞKENCE EDİYOR.

TERÖRİST İSRAİL ENGELLİYE BİLE İŞKENCE EDİYOR. Cani İsrail askerleri tarafından pazar günü El Halil'de gözaltına alınan down sendromlu Filistinli genç Tavil, ...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi