ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
YÜKSEL MERT ADANA KİTAP FUARINDA KİTAPLARINI İMZALADI.

YÜKSEL MERT ADANA KİTAP FUARINDA KİTAPLARINI İMZALADI.

Editör HATİCE ZÜMER

Adana siyaset, iş ve spor dünyasının renkli siması kitap dostu Talat Özyürek'ten muhteşem bir kitap müjdesi

Özellikle siyasi yaşamındaki düzgün duruşuyla Adana Basın Dünyasının yakından tanıdığı Talat ÖZYÜREK; "ÜÇ MAYMUNUN ÖLÜMÜ" adındaki Eseriyle (inşallah) yazın dünyasında bende varım demeye hazırlanıyor.

GERÇEKLER YAZILMALI
"Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum diyerek üç maymunu oynamanın bu sosyal ve şeffaf ortamda reel gerçeklerle bağdaşmadığını dile getiren Yazar Talat AKYÜREK: Artık Türkiye ve Dünyaya olup bitenleri YÜREKLİCE anlatan mazlumların, mağdurların Ve müstezafların Umudu Türkiye CUMHURİYETİ CUMHURUNUN BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN gibi bu ülkenin yazarları da GERÇEKLERİ haykırmalıdır.

TÜYAP ÇUKUROVA'DA İMZAGÜNÜ
Yazar Talat ÖZYÜREK, Onuncu Çukurova Tüyap Kitap Fuarı AZ YAYINCILIK C-107 Nolu Stantta Cumartesi, Pazar günleri öğleden sonra kitaplarını imzalayacaktır!

DAVET!
Başta basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere tüm kitap severlere ilanen duyurulur..

EGENİN GENÇ YAZARI CEMAL ULU İLE MERTÇE SÖYLEŞİ

Çukurova 10. TÜYAP Kitap Fuarı bütün güzelliğiyle devam ediyor...

KİTABIN BAŞKENTİ ADANA

Yüzlerce Yayın Evi ve yüzlerce birbirinden değerli yazarları her Ocak ayında yaklaşık 10 gün sinesinde barındıran Çukurova zemini bu zaman zarfında haklı olarak Kitabın Başkenti ünvanını hak ediyor. İşte o güzel yazarlardan biriside Uşaklı CEMAL ULUDUR.

CEMAL ULU KİMDİR

23 Nisan 1994 Uşak doğumlu olan Cemal Ulu ilköğretimini ve liseyi Uşak’ta tamamladı. 14 yaşında şarkı sözü ve şiir yazmaya başlayan Cemal Ulu’nun yazıları ve şiirleri birçok dergi, gazete ve radyolarda yayımlandı.

www.edebiyatevi.com Edebiyat platformunun “Antoloji 4” çalışmasında yer aldı. Sahil Kitap Yayınevi’nin büyük projesi olan “Türk Dünyası Şair Antolojisi” antoloji kitabında en genç şair olarak katılım sağladı.

Yerel ve ulusal birçok televizyon ve radyo programlarına konuk olarak davet edilen Cemal ULU'nun kendisi de radyo programcısıdır.

KİTAPLARI

Edebiyat dergileri ve çoğu düşünce platformlarında önemli görevlerde bulunan CEMAL ULU'nun şu ana kadar üç önemli kitapta imzası var.

“Belki Bir Umuttu” 2013

"Velhasıl vel Kelama" 2015

" Aşkhane" 2016

İMZA GÜNÜ DEVAM EDİYOR

Diğer kitapları Adana'da kısa zamanda tükenen CEMAL ULU, Cuma Gününe kadar, Fuar Alanı Az Standında kitaplarını imzalamaya devam ediyor..

CEMAL ULU İLE MERTÇE ÖZÇEKİM

Genç yaşta yazmış olduğu birbirinden değerli kitaplarıyla Gönüller'e yürüyen Ege'nin genç prensi Araştırmacı, Şair Yazar Cemal ULU, gittiği her kentte mutlaka farkını fark ettiriyor. Benimde farkını fark ettiğim CEMAL ULU ile gerçekleştirdiğim kısa özçekim videosunu önemine binaen Mertçe paylaşıyorum.

Adana Siyaset, İş ve Spor Dünyasının renkli siması Kitap Dostu Talat ÖZYÜREK, 10. ÇUKUROVA TUYAP KİTAP FUARINDA Yeni Çıkan kitabı " ÜÇ MAYMUNUN ÖLÜMÜ" adındaki kitabını imzalıyor...

Özellikle siyasi yaşamındaki düzgün duruşuyla Adana Basın Dünyasının yakından tanıdığı Talat ÖZYÜREK; "ÜÇ MAYMUNUN ÖLÜMÜ" adındaki Eseriyle (inşallah) yazın dünyasında bende varım demeye hazırlanıyor.

GERÇEKLER YAZILMALI

"Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum diyerek üç maymunu oynamanın bu sosyal ve şeffaf ortamda reel gerçeklerle bağdaşmadığını dile getiren Yazar Talat AKYÜREK:

 Artık Türkiye ve Dünyaya olup bitenleri YÜREKLİCE anlatan mazlumların, mağdurların Ve müstezafların Umudu Türkiye CUMHURİYETİ CUMHURUNUN BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN  gibi bu ülkenin yazarlarıda GERÇEKLERİ haykırmalıdır. 

TÜYAP ÇUKUROVA'DA İMZAGÜNÜ

Yazar Talat ÖZYÜREK, Onuncu  Çukurova Tüyap Kitap Fuarı AZ YAYINCILIK C- 706 Nolu Stantta  Cumartesi, Pazar günleri öğleden sonra kitaplarını imzalayacaktır! 
DAVET!
Başta basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere tüm kitap severlere ilanen duyurulur..

HABER : ALİ BAŞAK


Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET & GÜNDEM

(İSPARK) ENGELLİ'YE HALA ZULÜM YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

(İSPARK) ENGELLİ'YE HALA ZULÜM YAPMAYA  DEVAM EDİYOR. BİR İSTANBUL BELEDİYE'Sİ İŞTİRAKİ OLAN (İSPARK) GENEL MÜDÜR ELAZIĞ'LI NURETTİN KORKUT TARAFINDAN YÖNETİLİYO...

AKEPE İLE TERÖRİSTBAŞI FETULLAH'IN ARASI NEDEN AÇILDI ?

AKEPE İLE TERÖRİSTBAŞI FETULLAH'IN ARASI NEDEN AÇILDI ? Sosyal medyada bu yazı konuşuluyor.Hükumet ve Cemaat in arası neden açıldı bunu yazmaya çalışacağım. Ancak bütün ma...
EYS SENDROMU13 Nisan 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi