ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
OROSPU ÇOCUĞU OBAMA DUTERTE'YİDE KANDIRMIŞ.

OROSPU ÇOCUĞU OBAMA DUTERTE'YİDE KANDIRMIŞ.

Editör HATİCE ZÜMER

Filipinler başkanı Rodrigo Duterte, yaptığı bir konuşmada ABD başkanı Obama'ya canın cehenneme dedi. Duterte ayrıca Filipinler'in şimdiye kadar dış politikalarında fazlasıyla Washington'un istediğini yaptığını söylerken, artık Çin ve Rusya ile ilişkilerini arttırma niyetinde olduğunu ilan etti.

Filipinler başkanı Duterte geçtiğimiz Haziran ayında göreve geldikten sonra sürekli olarak dünya basınında ‘uyuşturucuyla savaş’ kapsamında binlerce uyuşturucu kaçakçısı katilin ‘yargısız’ infazına imza atmasıyla gündeme geldi.

Geçen haftada ABD ile askeri koordinasyon noktasında birlikteliğini sonlandıracağını açıklayan Duterte, en son yaptığı konuşmada ABD başkanı Obama’ya “canın cehenneme” diye seslendi. Duterte ayrıca Filipinler’in şimdiye kadar dış politikalarında fazlasıyla Washington’ın istediğini yaptığını söylerken, artık Çin ve Rusya ile ilişkilerini arttırma niyetinde olduğunu ilan etti.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DÜNYA

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ.

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ. O ilk kez gördüğümüz Bilge Mücahit; Moro?da Selamet Haşimi?den, Fas?ta, oğluna ?Necmettin? adını koyan Saadeddin Os...

ASRIN CANİSİ YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE CEHENNEME ODUN OLDU.

ASRIN CANİSİ YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE CEHENNEME ODUN OLDU. ASRIN CANİSİ OLARAKTA BİLİNEN YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE GEBERDİ DARISI BAŞTA NETANYAHU KATİLİ OLMAK ÜZERE DİĞ...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi