ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
İŞTE IRAK'LILARI AĞLATAN FATMA'NIN MEKTUBU

İŞTE IRAK'LILARI AĞLATAN FATMA'NIN MEKTUBU

Editör HATİCE ZÜMER

Geçtiğimiz aylarda yayımladığımız Iraklı Nur'un mektubunun ardından Ebu Gureyb hapishanesinden Iraklılara ikinci bir mektup da Fatma'dan geldi.

Mektup, tüm Iraklıları ağlattı. Fatma'nın zindandan gönderdiği mektubun çarşamba günü Bağdatlılara ulaştığı bildirildi. Mektubun Iraklılar arasında yayılmasının peşinden 100 kadar Iraklı direnişçi önceki akşam Ebu Gureyb hapishanesine yürüdü. Direnişçilerin Fatma'nın mektubunun ardından hapishaneye saldırdıkları vurgulandı. Direnişçiler, saldırıları esnasında 6 ABD askerinin öldüğünü ve 10 askerin de esir alındığını kaydettiler. Esir alınanlardan 7'sinin kadın asker olduğu belirtildi. İşte Fatma'nın tüm Iraklıları ağlatan mektubu:

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

"De ki: O, Allah birdir. Allah sameddir (Her şey O'na muhtaçtır.) O, doğurmamış ve doğmamıştır. Onun hiçbir dengi yoktur."

Bu mubarek sureyi Allah'ın kitabından seçtim. Çünkü bu sure bana ve size dayanma gücü veriyor. Özellikle de Müslümanların kalplerine huşu ve haşyet aşılıyor.

Ey Allah yolunda cihad eden kardeşlerim... Size neler anlatsam! Karınlarımızın domuzların ve maymunların piçleri ile dolu olduğunu mu? Yoksa, onların vücutlarımızı kirlettiğini, yüzlerimize tükürdüklerini ve göğüslerimizdeki Kur'an'ı paramparça ettiklerini mi anlatayım! Allahu Ekber...

İçinde bulunduğumuz durumu düşünebiliyor musunuz? Hakikaten bize hâlâ neler yapıldığını bilmiyor musunuz? Biz kız kardeşlerinizin ve yarın yüce Allah'ın huzurunda hesaba çekileceksiniz.

Bu zindanda hiçbir gece geçmiyor ki, bu domuz ve maymunlar sürüsünün azgın şehvetleri vücudumuzu yıpratmasın. Bekaretimizi bozdular... Allah'tan korkun ve bizi bu canilerlerle birlikte öldürün... Onlarla birlikte duvarları üzerimize yıkın... Allah'ın arşı altında bizden faydalanmalarına ve tecavüz etmelerine imkân tanımayın. Bize yapılanlandan dolayı Allah'tan korkun... Bırakın dışarıda onların tankları ve uçakları ile uğraşmayı... Ebu Gureyb zindanlarında zulme maruz kalan bizlere yönelin.

Ben din kardeşiniz (Fatıma), bir günde 9 kez bana tecavüz ettiler, bu zilleti tahayyül edebiliryor musunuz? Düşünün gözlerinizin önünde kız kardeşinize tevavüz ediliyor! Niçin benim de sizin kız kardeşiniz olduğunuzu tasavvur etmiyorsunuz?

Benimle birlikte bu kara zindanda evlenmemiş 13 kız kardeşiniz daha bulunuyor. Hepimize bu kahpe duvarlar arasında tecavüz ediliyor... Hâlâ çığlıklarımızı işitmiyor musunuz?..

Namaz kılmamız engellendi, elbiselerimiz çıkarıldı. Giyinmemize müsade edilmiyor. Buradaki kız kardeşlerinizden biri size bu mektubu yazdığım günün bir kaç gün öncesinde ihtihar etti. Bu kız kardeşiniz vahşi bir şekilde tecavüze uğradıktan sonra dövüldü. Alçaklar bacınızın göğsüne ve baldırlarına vurdular.

Daha sonra inanılması güç işkenceden geçirdiler. Buna tahammül edemeyen bacınız başını zindanın duvarlarına vura vura öldü. İslâm'da intiharın haram olmasına rağmen kardeşimiz intihara başvurdu. Ben onu mazur görüyorum. Allah'tan onun için mağfiret diliyorum çünkü O bağışlayandır ve çok merhametlidir. Kardeşlerim Allah rızası için nidamıza karşılık verin ve bizi onlarla birlikte öldürün! Umulur ki huzura ereriz... 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DÜNYA

ASRIN CANİSİ YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE CEHENNEME ODUN OLDU.

ASRIN CANİSİ YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE CEHENNEME ODUN OLDU. ASRIN CANİSİ OLARAKTA BİLİNEN YAHUDİ DAVİD ROCKEFELLER'DE GEBERDİ DARISI BAŞTA NETANYAHU KATİLİ OLMAK ÜZERE DİĞ...

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ.

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ. O ilk kez gördüğümüz Bilge Mücahit; Moro?da Selamet Haşimi?den, Fas?ta, oğluna ?Necmettin? adını koyan Saadeddin Os...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi