ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZ YILLAR ÖNCE BİZLERİ UYARMIŞTI.

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZ YILLAR ÖNCE BİZLERİ UYARMIŞTI.

Editör HATİCE ZÜMER

300'ler meclisi kararları alır ve 33'ler meclisi onaylar. 132ler meclisi tasdik eder nihai kararı başkanlık divanı verir. Dünyada 75 trilyon dolarlık alış veriş yapılıyor .Bunun üçte biri faiz yoluyla siyonizme akar.

Prof.Dr.Erbakan’ın TRT Anadolu’ya verdiği röportajda açığa çıkardığı ve bir anda herkesin merak ettiği 300’ler meclisi;
Dünyanın en zengin 300 ailesi.
·         Japonya’da Mitsubishi,
·         Amerika’da Rotshild Ailesi ve Rockefeller,
·         Türkiye’de başta Kaşıkçı ailesi,
·         İngiltere’de Goldsmith…
·         Fransa’da yine bir Rotshild, ancak bunlar Amerika’daki Rotshild’in dayısı.
“Dayı” olmasına rağmen aynı soyadı taşımaları garip değil. Çünkü sözde tanrıları lusiferden gelen asil kan bozulmasın diye çoğu kız kardeşleri ile evleniyor.

Erbakan’dan önce ortadaki tek bilgi, 300’ler meclisinin kimler olduğunu kimsenin bilemeyeceği yönünde idi. Ve bunları asla hiç kimse göremeyeceği şeklinde idi.
Bilinenin aksine Yahudi değiller. Hristiyan da değiller, Müslüman da…
300’ler meclisinin dini yok. Tam tersine her türlü dine, her türlü peygambere, İsa’ya, Musa’ya, Muhammed’e ya da kısaca Allah’a karşılar.

Her ülkede üst düzey cellatları var. Herhangi bir nedenle ihanet edenleri mason ritüellerine göre öldürmek için hazır bir düzeneğe sahipler.

Ultra hızlı özel İnternet hatları üzerinden birbirlerine sürekli bağlı ve telekonferanslar ile sürekli temas halindeler.
Siyonist yapılanma piramidinin bir basamağı olan 300 zengin birlikte hareket ederek dünyayı şeytani emelleri doğrultusunda sömürüyor. Bunu da kapitalizm ya da Marksizm adı altında yapıyor. İnsanlar kapitalist ya da komünist olarak birbirini öldürürken, bu şeytani zümre parasına para katıyor. Ve 300’ler meclisi hem kapitalistleri hem de komünistleri örgütleyip pazarlıyor.

Amaçlarından biri dünya nüfusunu bir milyara indirmek. Yani altı milyarlık dünya nüfusunun beş milyarını hastalık, savaş, açlık ve yoksulluk ile yok etmek.
Kalan bir milyarı ise “nitelikli köle”, “kalifiye köle” olarak kullanmak.
Köle olmayı hakedenlere verecekleri ödül ise ilginç; “yaşamlarına devam etme hakkı.”! Yani siz eğer nitelikli ve iyi bir köle olursanız sizin “yaşamanıza devam edebilme hakkını” size verecekler.

Tam bir tanrılık iddiası!
Dünyayı sömürme teknikleri normal insanın aklının alamayacağı düzeyde. Örneğin son 10 yılda altın fiyatlarının inanılmaz derecede artmasının sebebini yıllarca “talep artışı” olarak göstermeyi başardılar. Ancak “altın üreticileri konseyi” geçen hafta açıkladıkları rakamlara göre talep artışı yok. Tam tersine dünyada altına olan talep  % 17 azalmış durumda! Talep düşmesine rağmen altının yükselmesinin nedenini 300’ler meclisinin başındaki Rockefeller ailesinin Newyork’taki Manhattan adasının altına gömdükleri binlerce ton altında aramak lazım ki; bu başlı başına ayrı bir yazıda ele alınması gereken bir konudur.

Diğer bir örnek; Afrika halklarının özgürlük ikonu Nelson Mandela, özgürlük savaşçısı olarak Afrika halkları tarafından çok sevilir. Oysa Nelson Mandela’nın sözde hapishaneden çıkıp Güney Afrika’ya Cumhurbaşkanı olduktan sonra, Afrika bölgesindeki Amerikan ve İngiliz altın ve petrol şirketlerinin kazançlarını % 500 oranında artırdığını kimse bilmez. Arkasından Londra’nın göbeğine Nelson Mandela’nın heykelinin “özgürlük” konusunda yaptığı çalışmalardan değil, İngiliz petrol şirketlerinin kazançlarını arttırdığı için dikildiğini de pek kimse bilmez.

İngiliz ve Amerikan şirketleri diye bilinen şirketler aslında 300’ler meclisine ait dev tröstlerdir.( çok uluslu şirket)
Mandela örneğine benzer bir diğer örnek Tunus’a Cumhurbaşkanı yapılan Burgibadır. Fransa’daki 300’ler meclisi üyeleri Burgiba'yı Tunus halkına kabul ettirebilmek amacıyla 1934 - 36 ve 1938 - 42 yılları arasında kasten hapse de attılar. Hapiste Fransız karşıtıymış gibi halk nezdinde prim yaptırıldıktan sonra ülkeye cumhurbaşkanı yapılıp, Fransız menfaatlerine hizmet ettirildi.

Bir sır olarak binlerce yıldır Siyonist piramit yapılanması içinde dünyada varlığını sürdüren bu kural tanımaz gücün aziz Erbakan hocamız tarafından açığa çıkarılıp deşifre edilmesi önemlidir. Şimdiye kadar binlerce yıldır açığa çıkarılamayan, haklarında tek kelime edilmeyen, sırlarını açığa çıkaranların bir şekilde yok edildiği bu muazzam gücün yok edilmesi ancak onlardan daha üstün bir güç ile mümkündür ki bu güç Erbakan ile doruğa ulaşmıştır.

Erbakan hocamıza göre kurtuluş reçetesi şöyledir;(bir röportajda sorulan bir soruya verdiği cevap;)
“Birincisi bilginiz olacak. Milletin inancını, tarihini bileceksiniz. Bu millet boynundan zincirle AB’ye bağlanacak bir millet değildir. İkincisi ülke idare etmek tecrübe ister. Hiçbirinin tecrübesi yok. Kürt meselesi diyor, Türkiye’nin bölünmesine neden oluyor, fakında değil. Demokratikleşme deyip orta yere ne koydu? Kıbrıs diyor, Kıbrıs ne hale geldi? Çözemez çünkü bu tecrübe, hidayet ister ki bu Allah vergisidir. Feraset ister, dirayet ister. Bir de şuurlu insan olacaksınız. Vizyonunuz olacak ve Türkiye’yi nereye götüreceğinizi bileceksiniz. Bu nedenle böyle gitmez. Biz çocuğun asıl anasıyız.”
Son olarak Adnan Oktarın, Erbakan’dan sonra 300’ler meclisi hakkında yaptığı açıklama da kısa ve ilginçtir; “bunlar insan kılığında 300 iblistir”

Aslında Kuranı iyi okuyan 300’ler meclisi hakkında en doğru cevaba ulaşabilir;
Şeytanlar kendi evliyasına, sizinle mücadele etmeleri için elbette ki vahiy gönderirler. Şayet onlara itaat ederseniz; kesinlikle müşriklerden olursunuz (En'am, 121)

Burada sorulması gereken soru şudur? Hiç kimsenin bilemeyeceği bu bilgiler nasıl ortaya çıktı. Öncelikle 300’ler meclisinden önce mason locaları aynı oranda gizli idi. Ancak mason törenlerinden birine ait görüntüler ortaya çıkınca Siyonizm mason localarının artık güvende olamayacaklarına hükmederek tamamını lağvetti. Ve tüm sırlarını deşifre edilmesine engel olmadı. Şimdi sırada 300’ler meclisi var. Tüm gündemleri hatta ultra hızlı internet konferanslarına kadar giriliyor ve tüm sırları biliniyor. Demek ki 300’ler meclisi de lağv edilecek. Çünkü Siyonizm için aslolan gizliliktir. Gizlilik yok olunca sistemi olduğu gibi çökertiyorlar.
 

İlluminati örgütünün hedefi, başkenti Kudüs olan tek bir dünya devleti kurmaktır. İlluminati'nin güç şebekesi, dünyanın en güçlü kişilerinden, yatırımcılarından, şirket başkanlarından ve siyasilerden oluşuyor. İç çember denilen en tepedeki 13'ler Kraliyet Konseyi'ne bağlı 300 kişi, 13'ler Kraliyet Konseyi'nin alt kadrosunda yer alıyor ve talimatlarını yerine getiriyorlar.

“İç çember” üyelerinin ortak özelliği: “Dış İlişkiler Konseyi, Bilderberg, Trilateral Komisyon, Mahson Tarikatı, Kafatası ve Kemik Tarikatı, Apsen Enstitüsü, Malta Şövalyeleri, Opus DEi, Roma Kulübü, Bohemian Grove, Dünya Ekonomik Forumu, Dünya Federalleri” üyesi olmaları. Yılda bir kez bir araya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar. Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, çeşitli hastalıklar icat etmek, nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak ve etnik temizliği desteklemek, “11 Eylül 2001 saldırısı” örneğinde olduğu gibi terör meydana getirmek ve “anti-terör” yasaları çıkarmak yer alıyor. Onların dili, sembolizm ve her yerde sembolleri var. Pergel ve gönye, obelisk, piramit, pentagram, 5 köşeli yıldız, 6 köşeli yıldız vb. işaretler, Washington'dan Vatikan'a her yerde... Hedefleri, haritaları değiştirmek ve insanları köleleştirmek. [1]

İlluminati, aslında 13 adet eli kanlı ailenin referans ismidir. Tabiî ki, onların soyları da buna dâhil. İsrail'in 12 kabilesi ve bir de kayıp olan kabileye atıftır. Bu aileler, aynı zamanda birçok gizli teşkilâtın ve devlet bürokrasilerinin de üst düzey üyeleridir. İlluminati hiyerarşisi içinde çeşitli komiteler mevcuttur. Sıradan insanlar, bunu bilmezler ve daha kötüsü ilgilenmezler. İllumunati'nin en üst seviyedeki komiteleri, Konsey 3, Konsey 5, Konsey 7, Konsey 9, Konsey 13, Konsey 33, Büyük Mür'id Konsey, 300'ler komitesi (Olympians-Olymposlular) ve 500'ler komitesidir. Görüldüğü gibi, İlluminati üst düzeyi kendilerini 'Olympos Pantheonu-Olympos İlâhlar Meclisi' olarak kabul ediyorlar ve Eski-Yeni Dünya Düzeni'nin tepe noktalarında oturduklarını vehmediyorlar. 300'ler Meclisi'nin (Komitesi) amacı şöyle belirlenmektedir: [2]

«Kalıcı, seçilmemiş (feodal sistem formunda, meclis tarafından atanmış) herediter (ailevî) oligarkların egemenliği altında, tek bir dünya hükümeti ve tek birimli para sistemi. Bu Tek Dünya antitezi (varlığı) içinde, kitleler, aile başına düşen çocuk sayısı gibi mevzûlarda kısıtlamalarla hudutlanacaklar ve hâkim sınıfların hizmetine uygun, 1 milyar kişi kalana dek savaş, hastalık, açlık gibi sebeplerle tecriden tasfiye olacaklardır.

Orta sınıf olmayacaktır sâdece egemenler ve hizmetkârlar olacaktır. Bütün kanunlar (dünyada), legal bir sistem altında, dünya mahkemeleri pratiğine bağlı olarak birleşik bir kanun (cezâ) koduna münâsib, uniform (tek biçimli) olacaktır. Bu kanunlar (işleyiş), Tek Dünya Hükümeti Polisi ve Tek Dünya Ordusu tarafından desteklenecektir ve bu tek dünyanın (millî) sınırları olmayacaktır. Sistem, Refâh Devleti temelinde yapılanacaktır; İtâatkâr olanlar ve hizmet edenler (işe yarayanlar) yaşamlarını sürdürme hakkıyla ödüllendirilecekler; çeteleşenler ise öldürülecek veya kanun dışı olarak ilân edileceklerdir. Bunun anlamı, bu 'kanun dışı' insanları herkes öldürebilme hak ve yetkisine sahip olacaktır (…be declared outlaws, thus a target for anyone who wishes to kill them). Şahsî ateşli silahlar yasaklanacaktır.» [3][2]

Doların da üzerinde bulunan 13 kademeli piramit, dünyaya hakim olmak isteyen Siyonistlerin teşkilat şemasıdır. Bu işareti İlluminatlar ,1 Mayıs 1776 yılında sembol olarak almışlardı. Bu tarihe atıfta bulunmak için de piramidin en alt katına (dolar üzerinde) MDCCLXXVI tarihini atmışlardır. Bu, zannedildiği gibi bağımsızlığı simgelemez. İşte bu piramidin zirvesinde Lucifer; ya da kendi deyimleriyle "Evrenin Ulu Mimarı"nın gözü vardır. Altında üç kabalist; sırasıyla 13'ler meclisi, 33'ler meclisi, 300'ler kulübü vardır ve bunlar asla görünmezler. Hiç kimse bunların kim olduğunu bilmez. Onların altında yalnızca ucu görünen fakat kimsenin içinde ne olduğunu bilmememsi gereken ve de bilmeyen teşkilatlar gelir.[4]

Yukarıda da bahsettiğimiz üçgenin içindeki göz sembolü, , nihâî gâyeyi temsil etmektedir. Nedir bu nihai gaye: Lusifer, yani Mason ilâhının gözü...  Bu göz, “Cenâb-ı Hak, her şeyi görür.” gerçeğinin karşısında "Bizim ilâhımız da her şeyi görür, hatta her şeyi daha iyi görür." iddiasını temsil etmektedir. Bu göz, Lucifer, yani Şeytan'ın gözüdür. Eğik bakmaktadır ve şaşıdır. Masonlar, birbirleriyle tanışmak için bu parolayı kullanmaktadırlar. Karşılaştıklarında toka yaparken bir yan sağ ellerinin baş parmağı diğerinin eline özel şekilde bastırmakta ve gözlerini de bu resimde olduğu gibi eğik olarak tutarak aşağıya doğru bakmaktadırlar. Siyonizm'in inancına göre Şeytan, Cennet'ten kovulduktan sonra şimdi yeryüzünde “Ben-î İsrail”e (İsrailoğulları'na) mensup insanlar vasıtasıyla (haşa) Cenâb-ı Hak'tan intikam alacakmış. Siyonizm'in temelinde işte böylece “Şeytana kulluk yapmak” yatmaktadır.[5]

Bu piramidin en altındaki birinci basamağı “HUMANÎSMUS”, yani bütün insanlığı ifade etmektedir. Böylece bu piramit, Siyonizm'in bütün insanlığı, yani yeryüzündeki 6 milyar insanı nasıl kontrol ettiğini belirtmektedir. Bu piramitte de görüldüğü gibi dünya hakimiyetini tesis, bir diğer ifadeyle 6 milyar insanı yani bütün insanlığı kontrol için kurulan sistem gizlilik ve itaat esasına dayanmakta, en tepedeki yöneticilerin arzularının yerine getirilmesi plân ve programlarının uygulanabilmesi için bütün dünyaya yayılmış böyle bir piramit sistemi esas alınmıştır. Bu piramitte en alttaki insanlığın üstündeki kademeleri 3 grupta toplamak mümkündür:

1. Halkın içine giren ve yukarının emirlerini uygulayan saçaklar: Bunlar 3 kademe halindedir.

a. Rotary, Lion, Diner, Propeller ve YMCA
b. Mavi Localar
c. Önlüksüzm Masonlar

2. Ucu gözüken, büyük kısmı gizli olan kademeler. Bunlar, 5 kademedir:

a. B'nai B'rith ve Bilderberg Teşkilatları: Bu kademe, Ara Koordinasyon kademesi olup görünen en yüksek yönetim kademesidir.
b. Büyük şark Locası: (Fransız mason locası teşkilatları)
c. Komünizm: (Rusya mason locası)
d. İskoç Locası Teşkilatı: l - 33° (İngiliz mason locası)
e. York Locası Teşkilatı: (Alman mason locası)

3. Hiç görünmeyen gizli kademeler. Bunlar da 4 kademedir:

a. RT: (En üst gizli kademe: 3 Kabalistten müteşekkil en üst komuta kademesi.)
b. 13'ler Meclisi
c. 33'ler Meclisi
d. 300'ler Kulübü Sanhedrin: (En üst yönetim meclisi).

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DÜNYA

DERİN LOBİLER VİRÜS İLACINI SAKLIYORLAR.

DERİN LOBİLER VİRÜS İLACINI SAKLIYORLAR. İlk olarak Çin'in Wuhan kentinde tespit edilen corona virüsü nedeniyle ölü sayısı hızla artarken, virüs yayılma...

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ.

DÜNYA LİDERİ ERBAKAN'IN LİDERLERİ. O ilk kez gördüğümüz Bilge Mücahit; Moro?da Selamet Haşimi?den, Fas?ta, oğluna ?Necmettin? adını koyan Saadeddin Os...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi