ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TOSYA 300YILLIK HAYALİNE KAVUŞTU

TOSYA 300YILLIK HAYALİNE KAVUŞTU

Editör

Yaklaşık 10 yıl önce kurulması planlanan fakat bir türlü tamamlanamayan Tosya Meslek Yüksek Okulu 2010-2011 öğretim yılında eğitime açılacak.

2009 yılı Ekim ayında inşaatına başlanan MYO, Tosyalı hayırsever vatandaşların katkısı ile 10 ay gibi kısa bir sürede eğitime kazandırıldı. 2010-2011 öğretim yılında Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü'nde 100 öğrenci öğrenim görecek.

Tosya Yüksek Öğretim Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazıl Ateş, yaptığı açıklamada, Tosya halkının geleceğine ışık tutacak ve aynı zamanda ilçe ekonomisine katkı sağlayacak MYO'nun yöre halkının neler yapabileceğinin en büyük kanıtı olduğunu ifade etti.

Fazıl Ateş, "Meslek yüksek okulunun ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Valimiz Mustafa Kara'ya, milletvekilimiz Murat Başesgioğlu'na, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Bahri Gökçebay'a ve senato üyelerine, kaymakamımız Aslan Yurt'a, belediye başkanımız Kazım Şahin'e, Tosya Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Ercan Çelebi'ye, ilçemiz sivil toplum kuruluşlarına ve ilçe halkımıza teşekkür ederim.'' dedi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM & SANAT

AİLE HAKLARINDAN AKİT GAZETESİ'NE ÖDÜL.

AİLE HAKLARINDAN AKİT GAZETESİ'NE ÖDÜL. AİLE HAKLARI PLATFORMU BAŞKAN'I ADEM ÇEVİK.(TYB) VAKFI'NDA DÜZENLENEN ÖDÜL TÖRENİNDE AİLE KURUMU PARÇALANMA...

GÜNGÖREN'İN PARLAYAN EĞİTİM IŞIĞI MİNİKLER AKADEMİSİ...

GÜNGÖREN'İN PARLAYAN EĞİTİM IŞIĞI MİNİKLER AKADEMİSİ... MİNİKLER AKADEMİSİNİN EĞİTİMCİ PATRONU VE AYNI ZAMANDA PSİKOLOG OLAN ASLEN KARS'LI TANDOĞAN ÇAĞLAYAN VE EŞİ SİN...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi