ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

MODEL UÇAKLAR KAPODOKYA SEMALARINDA

MODEL UÇAKLAR KAPODOKYA SEMALARINDA

Editör

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün yaz eğitim kursları kapsamında düzenlenen 'Model Uçak Yapımı' eğitimi sona erdi.

Eğitime katılan ve başarılı olarak sertifikalarını alan öğrenciler, yaptıkları model uçakları Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda uçurdu.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen yaz eğitim kursları kapsamında açılan model uçak yapımı eğitimi, Türk Hava Kurumu Nevşehir Şubesi eğitmenlerinden Emre Kavak tarafından verildi. Program, 8-18 yaş grubundaki öğrencilerin yaz tatillerini verimli ve etkin bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlendi.

Model uçak yapımı eğitimine katılan öğrencilere, eğitimleri boyunca model uçak yapımı konusunda bilgiler aktarıldı ve her öğrencinin maket uçak yapması sağlandı. Eğitimden geçirilen öğrenciler, model uçak yapımına yönelik aldıkları teorik bilgileri pratiğe dönüştürerek, yaptıkları model uçakları Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda uçurdu.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM & SANAT

AİLE HAKLARINDAN AKİT GAZETESİ'NE ÖDÜL.

AİLE HAKLARINDAN AKİT GAZETESİ'NE ÖDÜL. AİLE HAKLARI PLATFORMU BAŞKAN'I ADEM ÇEVİK.(TYB) VAKFI'NDA DÜZENLENEN ÖDÜL TÖRENİNDE AİLE KURUMU PARÇALANMA...

GÜNGÖREN'İN PARLAYAN EĞİTİM IŞIĞI MİNİKLER AKADEMİSİ...

GÜNGÖREN'İN PARLAYAN EĞİTİM IŞIĞI MİNİKLER AKADEMİSİ... MİNİKLER AKADEMİSİNİN EĞİTİMCİ PATRONU VE AYNI ZAMANDA PSİKOLOG OLAN ASLEN KARS'LI TANDOĞAN ÇAĞLAYAN VE EŞİ SİN...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi