ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
BU FİLM ÇOK KONUŞULACAĞA BENZİYOR...

BU FİLM ÇOK KONUŞULACAĞA BENZİYOR...

Editör

Birçok mitolojik olayın geçtiği ülkemizde, bu tarz bir film çekilmedi...


Türk sinemasında bugüne kadar değişik tarzda filmler çekildi. Birçok mitolojik olayın geçtiği ülkemizde, bu tarz bir film çekilmedi.

Yapımcı Kasım Gültekin ve Hollywood’da önemli yapım firmalarından Fortune Features ortaklığı ile ''Deniz Kumu Efsanesi'' film oluyor. Testi” isimli sinema filmi Hollywood teknikleri ve imkânları ile gerçekleşecek.

Sinema filminde Yılmaz Atadeniz süpervizör olarak görev alırken 2 yönetmen görev yapacak.

“Testi” Filminin başarısı için özenle seçilen yönetmenler, Jamal Hashemi (KANADA'LI) ve Fikret Taşdemir efsane hikâyeyi beyaz perdeye taşıyacaklar.

“Testi” Filminin görsel efektleri, Brukan film (Sadık Sarı) tarafından gerçekleştirilecektir. Uluslararası olarak nitelendirilen filmin Avrupa dağıtımı Hollywood firmalarından yapılırken, film ülkemizle birlikte aynı gün Avrupa’nın birçok şehrinde gösterime girecektir.

Türkiye’de ilk kez yine “Testi” isimli sinema filmi ile işitme engelliler için özel gösterimlerle iletişim dili kullanılarak film sunulacaktır.

Türk sineması adına önemli yapımlar arasında yer alacak filmin başrollerinde ise Çiğdem Aysu, Vatan Şaşmaz, Esra Sönmezer, İstemi Betil gibi önemli isimler yer alıyor.

“Testi” filminin oyuncularının özenle seçildiğini söyleyen yapımcılar, uzun süre izledikleri ve takip ettikleri kişilere bu filmde rol verdiklerini ifade ettiler.

Çiğdem Aysu filmde, tarihi eser kaçakçılarının peşinde koşan başarılı mit ajanını çanlandırken, Vatan Şaşmaz bu kez şaşırtacak. Komedi yapımlarında görmeye alıştığımız oyuncu, bu filmde kötü adamı oynayacak.

Çiğdem Aysu’nun sevgilisini canlandıran başarılı oyuncu, örgüt tarafından kullanılan yasa dışı bir tiplemeyle “Testi” filminde yer alacak. Türkiye güzellerimizden Esra Sönmezer ilk sinema film sınavını Hitlerin soyundan gelen bir Alman kızını canlandırarak verecek.

Usta oyuncu İstemi Betil bugüne kadar hiç görmediğimiz bir tipleme ile izleyiciyi şaşırtacak, Testi’nin peşinden Marmaris’e gelen üstün güçleri olan bir Alman’ı canlandıracak.

Marmaris için önemli bir tanıtım olacak olan “Testi” isimli sinema filmi, Avrupa ve ülkemizde önemli yapımlar arasında yerini alacak ve güçlü gişe başarısı yapacak beklentisi ile mayıs ayının ilk haftası çekimlerine başlanacak.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİNEMA & DİZİ

DİZİLER AİLE'LERİMİZİ DİNAMİTLİYOR...

DİZİLER AİLE'LERİMİZİ DİNAMİTLİYOR... Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı rakamlar, boşanmaların hızla arttığını ortaya koyarken, uz­manlar, boş...

İHRAÇ EDİLEN DİZİLER

İHRAÇ EDİLEN DİZİLER DİKKAT!.. İHRAÇ REKORU!.. AŞK-I MEMNU, EZEL, IHLAMURLAR ALTINDA VE GÜMÜŞ GİBİ DİZİLERİN DE ARALARINDA BULUNDUĞU 70 ...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi