ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
FATMA KARADUMAN'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ...

FATMA KARADUMAN'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ...

Editör HATİCE ZÜMER

İstanbul eski Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın, Osmaniye Valiliği'ne atanmasının ardından İzmir'den atanan Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'la görev yapan 47 emniyet müdür yardımcısından sadece biri kadın.

Bursa'dan gelen Emniyet Müdür Yardımcısı Fatma Karaduman, yeni görevine başladı. Ortaköy, Beylerbeyi ve Tozkoparan Polis evlerinden sorumlu olacak olan Fatma Karaduman'ın, polis memurluğundan müdür yardımcılığına geldiği öğrenildi. Çapkın İzmir'den Emniyet Müdür Yardımcısı olarak Mehmet Likoğlu, Tekin Akdoğan, Şemi Albat, Mehmet Altıoklar, Kamil Karabörk ve Sıtkı Akgül'ü yanında getirmişti.

47'DE TEK ÇİÇEK
Bursa Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan ve misafirhanelerden sorumlu olan Fatma Karaduman, İstanbul'un tek emniyet müdür yardımcısı olarak görev başladı. 47 meslektaşı müdür yardımcısı içinde tek bayan müdür olarak görev yapacak. Erkek meslektaşları tarafından büyük destek alacak olan Fatma Karaduman, İstanbul'da Bursa'da olduğu gibi Polis Evlerinden sorumlu olacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olan Ortaköy, Beylerbeyi ve Tozkoparan Polis evleri Karaduman'ın sorumluğunda olarak hizmet verecek.

POLİS MEMURLUĞUNDAN MÜDÜR YARDIMCILIĞI'NA
İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Fatma Karaduman'ın mesleğe polis memuru olarak göreve başladığı ve mesleğin ilk yıllarında komiserlik amirlik sınavlarına girip kazandığı ve sırasıyla, komiser yardımcılığı, komiserlik, başkomiserlik, emniyet amirliği, 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğü, 3. sınıf Emniyet Müdürlüğü giörevinden sonra geçtiğimiz yıl Emniyet Müdür Yardımcılığı rütbesine geçti. Fatma Karaduman'ın, eşi Enver Karaduman'ın, 5 ay önce Bursa'da Özel Haraket şube Müdürlüğü'nde polis memuru olarak görev yaptığı ve karakola tayinin çıkmasının ardından emekli olarak meslekten ayrıldığı öğrenildi.

İzmir ekibi önemli görevlerde
Öte yandan Hüseyin Çapkın'la birlikte İzmir'den gelen Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Likoğlu, Mali Şube Müdürlüğü ve Narkotik Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı, Tekin Akdoğan, Asayiş Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı, Mehmet Altınoklar Güvenlik Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı, Kamil Karabörk Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı, Şemi Albat Bölge Trafik ve Otoyollardan sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı, Sıtkı Akgül Çocuk şube Müdürlüğü'nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı görevlerine getirildi.
 
HABER : ALİ BAŞAK
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET & GÜNDEM

KARAMOLLAOĞLU'NDAN LİBYA AÇIKLAMASI ATEŞKES SEVİNDİRİCİ.

KARAMOLLAOĞLU'NDAN LİBYA AÇIKLAMASI ATEŞKES SEVİNDİRİCİ. Kahramanmaraş'ta partisinin ilçe kongresinde konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu önemli de...

ADANALI HÜSEYİN BAYRAK'TAN ORTALIĞI TOZ DUMAN EDEN BİR KİTAP.

ADANALI HÜSEYİN BAYRAK'TAN ORTALIĞI TOZ DUMAN EDEN BİR KİTAP. Adanalı eski Mücahit Yeni Müteahhit İş Adamı Hüseyin BAYRAK'tan Az Yayınlarından çıkan GÜÇ adındaki kitabını ke...
ŞEHRİMİN YANLIZLIĞI11 Ekim 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi